orhan_balik

Benim Hakkımda…
İstanbul’da doğdum (1989), burada ikamet etmekteyim ve aslen de İstanbul’luyum. İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte teknoloji ve yeniliklere bağımlı bir hale geldik. Son kullanıcı olarak çıktığım bu yolda ilk olarak internet üzerinden her şeyi takip etmeye başladım. 2010 yılında ilk sitemi açarak sadece takipçi olmanın dışına çıktım.

 

Aldığım SEO, AdWords, Web Tasarım ve Sosyal Medya eğitimleri sonrasında internet ve bilişim sektörünün tamamen bir parçası haline geldim. Kurslarda öğrendiğim teorik bilgileri pratiğe dökerek projelerimizde çok başarılı sonuçlar elde ettik. Sektörel ilgi alanlarım ise: dijital pazarlama stratejisi, sosyal medya pazarlaması, internet reklamları, e-ticaret, web analytics, SEO, içerik pazarlama, mobil pazarlama, marka yönetimi, itibar yönetimi ve kurumsal iletişimdir.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit